یکشنبه 30 شهریور 1399   02:29:17
درباره شرکت

شركت خدمات انفورماتيك كه در سال 1372 تأسيس و در سال 1382 در بورس پذيرفته شد، بزرگترين ارائه كننده سيستم­هاي بانكي در كشور بوده و تقريبا به كليه بانك­هاي كشور و همچنين به بسياري از مؤسسات مالي اعتباري خدمات ارائه مي­نمايد. ستاد شركت در تهران مي­باشد و دفاتر متعددي در سراسر كشور دارد به طوري كه بزرگترين شركت بانكداري الكترونيك در منطقه خاور ميانه را تشكيل مي­دهد. شركت خدمات انفورماتيك در رتبه بندي شوراي عالي انفورماتيك حائز رتبه اول در تمامي 13 رشته فعاليت هاي انفورماتيكي و همچنين حائز رتبه اول در كل گرديد.

شركت خدمات انفورماتيك محصولات و خدمات متنوعي به بانك­ها و مشتريان بانك­ها ارائه مي­نمايد. گستره فعاليت­هاي شركت از توليد و پشتيباني نرم­افزارهاي كاربردي تا طراحي و پياده سازي شبكه هاي امن جهت شعب، دستگاه­هاي خود پرداز، و ستاد بانك­ها را پوشش مي­دهد.

تمركز شركت بر روي ارائه خدمات سريع و قابل اطمينان به مشتريانش مي­باشد. شركت معتبري مانند شركت خدمات انفورماتيك بايد هر محصول يا خدماتي را كه ارائه مي­كند، از قبل از جنبه هاي مختلف بررسي نمايد. در همين راستا شركت خدمات انفورماتيك تمامي تلاش خود را در جهت اعمال استانداردهاي جهاني پيرامون نيازمندي­هاي غير كاركردي سيستم­ها از قبيل يكپارچگي، مقياس پذيري، تأثير گذاري، تداوم كسب و كار، انعطاف پذيري، و سازگاري با قوانين كسب و كار به كار مي­بندد.