یکشنبه 30 شهریور 1399   02:52:33
خدمات

در اجرای طرح جامع اتوماسیون بانکها، خدمات سریع و به موقع پشتیبانی اهمیت بسیاری دارد.در این زمینه شرکت خدمات، فعالیتها و مراکز متعددی را طراحی و پیاده سازی کرده است که به موازات ارائه این خدمات به مشتریان(بانکها و سایر سازمانها) طرحها و دستورالعمل های اجرائی آنها را نیز برای استفاده در اختیار آنها قرار میدهد.

طراحی استمرار سرویس دهی
جلوگیری از بروز وقفه در عملکرد اجزا سیستم جامع اتوماسیون بانکی و استمرار سرویس‌دهی این سیستم از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد.

طراحی و پیاده سازی
شرکت خدمات انفورماتیک،خدمات طراحی ،پیاده سازی ،نگهداری و راه‌اندازی مراکز رایانه‌های بزرگ را به سازمان‌ها و موسسات ارائه می‌نماید.
مهندسی عملیات

گروه تخصصی مهندسی عملیات که وظیفه جمع‌آوری اطلاعات و نظارت بر سیستم‌های عملیاتی در حال اجرا در مرکز عملیات شرکت را برعهده دارد، با تحلیل دقیق اطلاعات لحظه‌ای جمع‌آوری شده گزارش‌های مدیریتی و نمودارهای آماری ارائه می‌کند.

آموزش مشتریان

همراه با ارائه هر سیستم، مجموعه کاملی از دوره‌های آموزشی با مستندات لازم برای سطوح متفاوت کاربران سیستم (از کاربران شعبه تا مدیران) طراحی و ارائه می‌شود.

مدیریت خدمات مشتریان

مدیریت خدمات مشتریان از دو واحد امداد مشتریان و مرکز مانیتورینگ تشکیل شده است. واحد امداد مشتریان پاسخگوی کاربران و استفاده کنندگان نرم ‌افزارها و سخت ‌افزارهای عرضه شده توسط شرکت خدمات انفورماتیک است .

پشتیبانی دستگاههای خود پرداز

برای تسهیل گسترش شبکه ATM قابل استفاده در شبکه بانکی و تشویق بانکها به سرمایه گذاری به صورتی که مورد استفاده همه دارندگان کارت بانکها صرف نظر از بانک صادر کننده باشد.